Apel

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze proszą o przestrzeganie procedur i zaleceń wydanych przez organ państwa i odpowiednie służby.

Apelujemy do osób starszych, by w miarę możliwości ograniczyły działalność społeczną. Prosimy, o ile to możliwe ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych i poprosić bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Apelujemy też do wszystkich mieszkańców, żeby otoczyć swoich starszych, niepełnosprawnych członków rodziny, niesamodzielnych sąsiadów sąsiedzką opieką, by w razie potrzeby zaoferować im pomoc, dopytać, czy czegoś nie potrzebują, zaoferować robienie niezbędnych zakupów, zakupu leków czy załatwienie niezwłocznych drobnych spraw lub zgłosić potrzebę wsparcia do

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.