INFORMACJA

W związku z nasilającą się w Polsce pandemią koronawirusa Wójt Gminy Nowy Dwór  informuje, że od dnia 16 października 2020 roku do odwołania, Urząd Gminy wraz z podległymi jednostkami są częściowo zamknięte do obsługi osobistej interesantów.

W celu załatwienia wszelkich spraw urzędowych w Urzędzie Gminy Nowy Dwór oraz w jednostkach organizacyjnych Gminy Nowy Dwór zaleca się korzystanie z e-usług Urzędu Gminy Nowy Dwór, drogi korespondencyjnej, telefonicznej, drogi elektronicznej lub poprzez skrzynkę podawczą, która znajduje się w przy wejściu do NOK w Nowym Dworze ul. Plac Rynkowy 21.

Przed planowaną wizytą w Urzędzie Gminy oraz podległych jednostkach organizacyjnych konieczny jest uprzedni kontakt telefoniczny, w celu ustalenia daty i godziny załatwienia sprawy.

DANE KONTAKTOWE:

Urząd Gminy                  85 72 26 032, e-mail: ugnowydwor@gmail.com

Urząd Stanu Cywilnego  85 72 26 057, e-mail: usc.nowydwor@gmail.com

Referat Komunalny         85 72 26 017, e-mail: ugnd.rk2@gmail.com

GOPS                              85 72 26 549, e-mail: gopsnd@op.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.