„Zagospodarowanie i doposażenie aktywnego miejsca kultury, relaksu i rekreacji w miejscowości Nowy Dwór”

Operacja pn. „Zagospodarowanie i doposażenie aktywnego miejsca kultury, relaksu i rekreacji w miejscowości Nowy Dwór”

mająca na celu: Zmodernizowanie infrastruktury rekreacyjnej poprzez zagospodarowanie i doposażenie aktywnego miejsca kultury, relaksu i rekreacji w miejscowości Nowy Dwór, co wpłynie na zwiększenie liczby osób korzystających z istniejącego miejsca wypoczynkowego oraz rekreacyjnego. Realizacja przedsięwzięcia spowoduje wzrost osób aktywnie oraz kulturalnie spędzających wolny czas.

Współfinansowana została ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.