INFORMACJA WÓJTA GMINY NOWY DWÓR

Szanowni mieszkańcy Gminy,

        W związku z § 21 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia  2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2022 r. poz. 149) informuje, że od dnia 25 stycznia  2022 roku do  28 lutego 2022 roku , praca Urzędu Gminy oraz  podległych jednostek organizacyjnych    ograniczona do niezbędnego minimum w  obsłudze  osobistej interesantów.

W celu załatwienia wszelkich spraw urzędowych w Urzędzie Gminy  oraz w jednostkach organizacyjnych Gminy Nowy Dwór zaleca się korzystanie z e-usług Urzędu Gminy Nowy Dwór, drogi korespondencyjnej, telefonicznej, elektronicznej lub poprzez skrzynki podawcze, które znajdują  się w przy wejściu do NOK w Nowym Dworze ul. Plac Rynkowy 21 oraz przy wejściu do budynku  Sali Gimnastycznej ul. Wesoła 1

W sprawach mających charakter wyjątkowy i pilny planowaną wizytę w Urzędzie Gminy lub podległych jednostkach organizacyjnych należy uzgodnić telefonicznie , podając  cel , datę i godzinę  załatwienia sprawy.

         Interesanci, którzy nie dostosują się do powyższych procedur nie będą obsługiwani.

Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.  

DANE  KONTAKTOWE   DO ZAŁATWIANIA  SPRAW  W  URZĘDZIE:

Urząd Gminy                 85 72 26 032, e-mail: ugnowydwor@gmail.com
Urząd Stanu Cywilnego  85 72 26 057, e-mail: usc.nowydwor@gmail.com
Referat Komunalny        85 72 26 017, e-mail: ugnd.rk2@gmail.com
GOPS                           85 72 26 549, e-mail: gopsnd@op.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.