Pomoc Finansowa Województwa Podlaskiego na realizację zadań związanych z zarządzaniem kryzysowym.

Na podstawie umowy nr 632.18.25.2021 z dnia 23 grudnia 2021 r Województwo Podlaskie udzieliło pomocy finansowej Gminie Nowy Dwór w kwocie 50 000,00 zł przeznaczonej na realizację zadań związanych z zarządzaniem kryzysowym.

Powyższa dotacja została przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego do realizacji zadań z zakresu zarządzania kryzysowego oraz :

  1. Piłę do gałęzi GP200                                             – 1 szt.
  2. Pilarka spalinowa do drewna                                 -2 szt.
  3. Rozsiewacz N031M/1 z przystawką komunalną  – 1 szt.
  4. Olej Mobil Delvac MX                                         – 426 l..
  5. Olej napędowy                                                      – 3000 l.
  6. Smar, Płyn do chłodnic, Olej AXENOL

Pomoc z budżetu Województwa Podlaskiego jest wsparciem finansowym, które pozwoli na szybsze odtwarzanie infrastruktury krytycznej, umożliwi monitorowanie zagrożeń oraz zabezpieczy siły i środki na udzielenie wsparcia okolicznej ludności.

Kwota zakupu została „Opłacona z dotacji Województwa Podlaskiego”

Gmina Nowy Dwór posiada wyodrębnioną dokumentację finansowo – księgową otrzymaną na zakup sprzętu ratowniczego. Na stronie http://www.gminanowydwor.pl/ została upubliczniona informacja o sfinansowaniu zakupu ze środków otrzymanych tytułem dotacji Województwa Podlaskiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.