Modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Nowy Dwór

„Rządowy Fundusz Polski Ład jest programem Inwestycji Strategicznych, który ma na celu dofinansowanie projektów inwestycyjnych realizowanych przez gminy, powiaty i miasta lub ich związki w całej Polsce.

Pierwsza edycja pilotażowego naboru wniosków rozpoczęła się 2 lipca i trwała do 15 sierpnia 2021 roku. W czasie pierwszego pilotażowego naboru każda JST czy związek JST mogła zgłosić maksymalnie trzy wnioski o dofinansowanie. W pierwszym naborze wniosków Gmina Nowy Dwór wnioskowała na inwestycję z drugiego obszaru priorytetowego, który obejmuje budowę lub modernizację infrastruktury elektroenergetycznej, w tym oświetleniowej.

6 czerwca 2022 r. w Urzędzie Gminy Nowy Dwór została podpisana umowa z wykonawcą P.H.U. „MADO” Andrzej Mróz na realizację zadania: „Modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Nowy Dwór”. Kwota: 849 561,00 zł.

Swoją wizytę złożył pan poseł na Sejm RP Jarosław Zieliński.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.