INFORMACJA WÓJTA GMINY NOWY DWÓR

Informuje się, że w Starostwie Powiatowym w Sokółce – Ośrodku Zamiejscowym w Dąbrowie Białostockiej, przy ul. Gen. N. Sulika 4A w terminie od 9 listopada 2022 do 30 listopada 2022 (w dni robocze) w godzinach od 800 do 1500 zostanie wyłożony do wglądu projekt operatu opisowo-kartograficznego, opracowany w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu Sieruciowce – Bobra Wielka (miejscowość Sieruciowce i Bobra Wielka), gmina Nowy Dwór.

Bardzo ważne jest aby wszyscy zainteresowani w w/w okresie zapoznali się z wynikami pracy geodetów, gdyż dzięki temu powinny zostać wyłapane ewentualne błędy w powierzchni budynków, materiałów ścian budynków, roku oddania do użytku, jak również będzie można sprawdzić która powierzchnia została uznana za las, a która została zapisana jako zakrzaczenia na gruntach rolnych.

Należy zaznaczyć, że powyższy operat stanie się podstawą do naliczenia podatku, gruntowego, leśnego i od nieruchomości.

Wójt

Andrzej Humienny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.