Trenuj z Wojskiem Wiosna-Lato”

To kontynuacja otwartego programu szkoleń wojskowych dla każdego chętnego Polaka.

Szkolenia odbywają się w soboty, trwają 8 godzin, mają bardzo przystępną formułę, są bezpłatne i są prowadzone przez wojskowych instruktorów.

Podczas szkoleń uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe i obronne.

Będą szkolić się z podstaw posługiwania się bronią, walki wręcz, przetrwania w trudnych warunkach, reagowania na sygnały alarmowe, udzielania pomocy medycznej, itd.

Szkolenia prowadzić będą najbardziej doświadczeni żołnierze, często weterani misji zagranicznych.

Zgłoszenie na szkolenie jest bardzo uproszczone – wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i kontakt w dowolny sposób (e-mail, telefon, komunikator, osobiście).

W szkoleniach mogą wziąć udział obywatele polscy w wieku 15-65 lat. Podczas szkoleń organizatorzy zapewniają wyżywienie i ubezpieczenie.

Na szkolenie, które odbędzie się w dn. 08.07 w 18 Pułku Rozpoznawczym (Białystok) – już od teraz – można zapisywać się przez :

1.     wysłanie zgłoszenia na adres email 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku : 18pr@ron.mil.pl lub telefonicznie: tel. 261398530; fax. 261398258

2.    poprzez stronę internetową 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku : 18 pułk rozpoznawczy – „Trenuj z wojskiem wiosna-lato” – ruszają kolejne szkolenia dla Polaków (wp.mil.pl)                                     

UWAGA: ZAPISY TRWAJĄ DO 07.07.2023r.                     

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.