Informacja o spotkaniu dotyczącym programów: Mój Prąd, Czyste Powietrze 

Spotkanie odbędzie się we wtorek 05.09.02023r. w sali Nowodworskiego Ośrodka Kultury , ul. Plac Rynkowy 21, Nowy Dwór.  Organizatorem spotkania jest firma Promag. Zostaną omówione warunki programów Mój Prąd i Czyste Powietrze.

Program Środowiskowy jest programem całkowicie niezależnym i dotowanym jedynie ze środków niepublicznych organizowanych dzięki współpracy z partnerami handlowymi oraz Fundacją Ochrony Środowiska Help Energy. Warunkiem uzyskania tego dofinansowania jest zebranie określonej grupy osób niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia . Instalacje skierowane są do osób fizycznych, przedsiębiorstw oraz innych instytucji takich jak np: Parafie, Szkoły etc.

Wykonawcą w programie w województwie podlaskim jest firma Promag.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.