Komunikat : przerwa w dostawie wody

Stacja Uzdatniania Wody „Rogacze” :
📅 24.06.2026 r. (Środa)
⏰ Godziny: 10:00 – 13:00
🛠️ Powód przerwy: Wyłączenie jest konieczne ze względu na prace remontowo-budowlane i roboty techniczne prowadzone na terenie stacji uzdatniania wody.


Przepraszamy mieszkańców za powstałe utrudnienia i prosimy o zabezpieczenie zapasów wody na czas trwania prac.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.