Nowy Dwór stawia na czystą wodę !

Gmina Nowy Dwór wykonała kolejny ważny krok w stronę rozwoju lokalnej infrastruktury.
W ślad za podpisaną 3 czerwca 2026 roku umową o dofinansowanie ze środków programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 (nr FEPD.02.09-IZ.00-0004/25-00), sfinalizowano formalności z Wykonawcą inwestycji.

Oficjalne zawarcie umowy na realizację zadania pod nazwą „Modernizacja stacji uzdatniania wody „Rogacze”, gm. Nowy Dwór” odbyło się 10 czerwca 2026 roku w siedzibie Zamawiającego – Urzędzie Gminy w Nowym Dworze (ul. Plac Rynkowy 21).

Wykonawcą odpowiedzialnym za przeprowadzenie prac modernizacyjnych została białostocka firma:

Bartosz Sp.j. Bujwicki, Sobiech. Zaplanowane prace modernizacyjne są już w trakcie trwania. Dzięki unijnemu wsparciu oraz sprawnemu zaangażowaniu Wykonawcy, lokalna infrastruktura przechodzi obecnie nowoczesną transformację, która bezpośrednio wpłynie na komfort życia mieszkańców oraz ochronę środowiska. 

#FunduszeUE  #FunduszeEuropejskie 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.